Органік – це
Органік – це ❤️

Органік – це супер-фермери із супер-силою

Органічні виробники позбавлені більшості можливостей у боротьбі зі шкідниками та іншими «злодіями» гарних врожаїв. Хоча як і всі інші фермери вони вимушені пристосовуватися до змін клімату, до погодних умов та ринкових катаклізмів. Вони дійсно володіють супер-силою, що надихає їх на розвиток. А ще – надає винагороду у вигляді додаткової премії до ціни. Саме цьому органічні продукти дорожчі за звичайні.

🌻 У сільському господарстві на полях не використовують хімічно-синтезованих мінеральних добрив, ГМО, а для боротьби зі шкідниками застосовують фізичні та біологічні методи: ультразвук, шум, світло, пастки, температурні режими.
🐮 У тваринництві особливу увагу приділяють кормам (без консервантів, стимуляторів росту, збудників апетиту) та безстресовим умовам утримання й транспортування, заборонено використовувати антибіотики та гормони.
🍶 Щодо готової продукції заборонено рафінування, мінералізація та інші прийоми, які вбивають поживні властивості продукту, а також додавання штучних ароматизаторів, барвників тощо.
🇺🇦 В 2018 році в Україні зареєстровано близько 300 органічних господарств та ця цифра постійно зростає.