Органічні новини України

How to BioFach 2019: Воркшоп для майбутніх учасників

Бізнес сьогодні подібний руху по ескалатору, що рухається в протилежному напрямку. Для того, щоб залишатися на місці і не відкотитися далеко назад, як мінімум, необхідно виконувати елементарні маркетингові кроки. Ну, а якщо ви вирішили рвонути вперед на обгін конкурентів, то потрібні інші темпи і максимум інструментів.

Саме виставка є тим самим єдиним унікальним і універсальним заходом, в якому можна використовувати максимум інструментів маркетингу. Щорічно сотні компаній в десятках галузей збираються на різних майданчиках, де кожен учасник ставить для себе конкретні цілі. Всі вони, безумовно, об'єднані одним спільним бажанням - просунутися вперед! Показати себе, подивитися на конкурентів, зустрітися з потенційними постачальниками і клієнтами ... Проте, результати у всіх виявляються різними.

Незалежно від галузі існує зрозумілий набір тілорухів, які дозволять перетворити участь у виставці в ефективний інструмент просування компанії. Не виняток - Всесвітня виставка Biofach, банальна присутність на якій не є запорукою успіху на зовнішніх ринках.

Як же вичавити максимум з участі і трансформувати її зі статті витрат в джерело доходів ми і поділимось разом з партнерами Національного павільйону України під час нашого воркшопу!

============

Дата: 22 січня (вівторок), 10:00 – 14:00
Місце проведення: Fit for Partnership with Germany
(м. Київ, вул. В. Васильківська, 44, оф. 5)
Кількість місць обмежена! Реєстрація: http://bit.ly/2V9LoQi

============

Довідково:
Національний павільйон (buyOrganic.in.ua) у 2019 буде представлено вшосте. За цей час його площа зросла майже вдвічі: з 70 кв.м у 2014 році до 130 кв.м у 2019-му. Також зросла кількість компаній-експонентів — з 8 до 50. І серед них, як ніколи раніше, велика частка підприємств-переробників.

BIOFACH (biofach.de)– провідна світова виставка органічної продукції, що проводиться в Нюрнберзі. Останні 29 років поспіль Biofach збирає органічних виробників з усього світу. Перший захід починався з 197 учасників і 2500 відвідувачів в Людвігсхафене в 1991 році. З 1999 року Biofach проходить в Нюрнберзі, де в перший свій рік зібрала 1276 експонентів і понад 21000 відвідувачів.

-------
Координатор: Елизавета Гоголева
elizaveta@agroportex.bio / (+38 044) 3
Міжнародна промоція