Оператори органічного ринку України

НВП 5 ЕЛЕМЕНТ, ТОВ

Науково-виробниче підприємство "5 Елемент" є національним виробником мікродобрив. Підприємство проводить дослідження у власній ультрасучасній лабораторії компанії. Площа виробничих і лабораторних приміщень перевищує 2500 кв.м., виробничі майстерні - 825 кв. Сьогодні «5 Елемент» експортує свою продукцію в 26 країн Європи, Південної Америки, Африки та Азії. Продукти є унікальними для кожної культури. Розроблена хімічна комбінація індивідуальна для культур різних груп з урахуванням їх біологічних властивостей і генетичного потенціалу.

Аграрні виробники з-за кордону виявляють великий інтерес до українських дослідницьких робіт, тому мікродобрива, які збільшують врожай зернобобових і технічних культур на 15-45%, плодово-ягідних та овочевих культур на 50-75%, значно підвищують якість врожаю.

ТОВ «НВП« 5 Елемент », сертифіковане відповідно до системи «Органічний стандарт», відповідно до Директиви ЄС, відповідно до системи ECOCERT (Франція). "5 Елементt" є єдиним українським виробником органічних мікродобрив, який є членом IFOAM.

Завод випускає 64 продукти для зернових, промислових і овочевих культур. В даний час у виробництво інвестується близько $ 2,5 млн. У наступні кілька років ця сума подвоїться. Протягом наступних 5 років планується побудувати 5 електростанцій в США, Канаді, Алжирі, Єгипті, Індії, Туреччині, Австралії та Тунісі.

Відділ сервісу ТОВ «НВП «5 Елемент» постачає продукцію замовнику і надає повну підтримку для застосування мікродобрив, сприяє обробці насіння, надає консультації виробникам, здійснює експрес-аналіз ґрунту та інших продуктів для певних умов за допомогою власного блоку клімат-контролю.

Органічна продукція:


  • Допоміжні товари: Мiкродобрива "5 ЕЛЕМЕНТ" гранульованi


Контакти

Зареєструйтесь щоб отримати безкоштовно каталог українських органічних виробників з переліком продукії та контактами
Biofach 2019 Всі виробники Органічні рекорди України EKOLOJI IZMIR 2019