Органічні новини України

Чи готові приймати подарунки до дня Святого Миколая? 300 Євро кожному органіку ...

Організатори та учасники Національного павільйону України на міжнародній виставці BIOFACH-2019 (Нюрнберг, Німеччина) вирішили зробити приємний сюрприз своїм «колегам по цеху». До новорічних свят всі сертифіковані органічні виробники можуть скористатися всіма перевагами заочної участі (що еквівалентно 300 Євро) і заявити про себе на провідній світовій виставці органічних продуктів.

Ця акція на думку ініціаторів повинна в черговий раз об'єднати всіх учасників ринку навколо єдиної мети – позиціонування України як гравця світової екосистеми екопродуктів. Необхідно зміщувати акценти від "ринку дешевої сировини" на користь - надійного торгового партнера з широким асортиментом переробленої продукції.

Про це AgroPortal.ua розповів координатор Національного павільйону України Дмитро Титаренко.

«Всі виробники органічної продукції, що не встигли стати очними учасниками, зможуть безкоштовно представити себе в матеріалах Національного павільйону і в додатку Agroportex.Bio, що допоможе встановити прямі контакти з усіма відвідувачами павільйону. Ми ініціювали цю акцію, щоб якомога більше компаній зі своєю продукцією приєдналося до національної промоції. Адже чим масштабніше ми презентуємо Україну, тим ефективніше це буде для всіх її операторів. Величезна різноманітність товарів від реальних сертифікованих виробників - що може бути більш переконливим при формуванні національної репутації та іміджу країни?!», – розповідає Дмитро Титаренко.

Щоб скористатися цією можливістю компаніям-виробникам необхідно до 19 грудня 2018 зареєструватися в додатку Agroportex.bio. Для цього до 10 грудня необхідно завантажити додаток і відправити запит для перевірки всіх даних сертифікату.

Отримана інформація про виробника та продукти будуть опубліковані в промо-матеріалах павільйону на BIOFACH-2019, а виробники отримають безкоштовний доступ до свого профілю в додатку, через який зможуть шукати покупців серед усіх відвідувачів виставки і отримають їх прямі контакти.

Завантажуйте мобільний додаток в AppStore та PlayMarket

Довідкова інформація:
BIOFACH (biohach.de)– провідна світова виставка органічної продукції, що проводиться в Нюрнберзі. Організатором національного павільйону з 2019 року виступає компанія Agroportex.bio. Останні 29 років поспіль Biofach збирає органічних виробників з усього світу. Перший захід починався з 197 учасників і 2500 відвідувачів в Людвігсхафене в 1990 році. З 1999 року Biofach проходить в Нюрнберзі, де в перший свій рік зібрала 1276 експонентів і понад 21000 відвідувачів.

Національний павільйон (BuyOrganic.in.ua) у 2019 буде представлено вже вшосте. За цей час його площа зросла майже вдвічі: з 70 кв.м у 2014 році до 130 кв.м у 2019-му. Також зросла кількість компаній-експонентів — з 8 до 30. І серед них, як ніколи раніше велика частка підприємств-переробників.

Organic Ukraine Business Hub (#OUBH) – це оновлений формат національного павільйону. Замість традиційної статичної експозиції буде сформовано універсальний бізнес-простір для ділової та розважальної програм

Агропортекс ТОВ (Agroportex.Bio) – консалтингова компанія, що була сформована окремий напрямок з «Розвитку органічного ринку України та промоції органічної продукції українського виробництва» у 2017 році рамках діяльності проекту «Агропорт Україна». З квітня 2018 року компанія є членом IFOAM EU.

Міжнародна промоція Органічна Україна