Органічні новини України

Make Innovations Organic: OPEN CALL для агростартапів

Agrohub, як інноваційний партнер Organic Ukraine Business Hub, оголошує набір заявок від стартапів на участь в Національному павільйоні України на наймасштабнішій виставці органічних виробників BIOFACH 2019 у Нюрнберзі.

20 відібраних стартапів будуть опубліковані в офіційному каталозі, отримають можливість протестувати свої моделі на міжнародному ринку і познайомитися з іноземними фермерами в пошуках інноваційних рішень.

До закінчення реєстрації залишається 7 днів. Поспішайте!

http://bit.ly/2SAkfnt

Довідкова інформація:
BIOFACH (biohach.de)– провідна світова виставка органічної продукції, що проводиться в Нюрнберзі. Організатором національного павільйону з 2019 року виступає компанія Agroportex.bio. Останні 29 років поспіль Biofach збирає органічних виробників з усього світу. Перший захід починався з 197 учасників і 2500 відвідувачів в Людвігсхафене в 1990 році. З 1999 року Biofach проходить в Нюрнберзі, де в перший свій рік зібрала 1276 експонентів і понад 21000 відвідувачів.
Національний павільйон (BuyOrganic.in.ua) у 2019 буде представлено вже вшосте. За цей час його площа зросла майже вдвічі: з 70 кв.м у 2014 році до 130 кв.м у 2019-му. Також зросла кількість компаній-експонентів — з 8 до 30. І серед них, як ніколи раніше велика частка підприємств-переробників.
Organic Ukraine Business Hub (#OUBH) – це оновлений формат національного павільйону. Замість традиційної статичної експозиції буде сформовано універсальний бізнес-простір для ділової та розважальної програм
Міжнародна промоція