Оператори органічного ринку України

Галфрост, ТОВ

Ми вирощуємо й збираємо найсмачніші в Україні ягоди, переробляємо їх й постачаємо якісні фруктові інгредієнти харчовим підприємствам, а також роздрібним мережам.

Засновники нашого бізнесу , компанія ТОВ “Фрутіка”, розпочали справу у 2004 році з імпорту харчових інгредієнтів – концентратів соків і пюре для виробництва напоїв. Пізніше, у 2005 році було створено ТОВ “Агрофрутіка Бишків”, яке й сьогодні фокусується на вирощуванні суниці та малини. А у 2007 р. саме для переробки свіжої ягоди було засновано наше підприємство — ТОВ “Галфрост”.

Органічна продукція:


  • Плодові та ягідні: Яблука сублімовані, Яблука заморожені, Чорниця дикоросла сублімована, Чорниця дикоросла заморожена, Чорноплідна горобина (аронія) сублімована, Чорноплідна горобина (аронія) заморожена, Ожина сублімована, Ожина заморожена, Журавлина сублімована, Журавлина заморожена, Бузина сублімована,Бузина заморожена, Брусниця сублімована, Брусниця заморожена, Малина сублімована, Малина заморожена, Обліпиха сублімована, Обліпиха заморожена, Суниця сублімована, Суниця заморожена


Контакти

Зареєструйтесь щоб отримати безкоштовно каталог українських органічних виробників з переліком продукії та контактами
Biofach 2019 Всі виробники