Органічні новини України

У Мінагрополітики відкрилася фотовиставка «Органічні рекорди України»

Вчора, 28 серпня за участю в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Органічні рекорди України», яка присвячена органічним рекордам, встановленим у різних куточках Україні та за її межами.

У заході взяли участь представники органічного ринку України, виробники рекордних страв, фотографії яких презентовано на виставці, а також ті, хто цікавиться українською органічною продукцією та національною кухнею.

Так, відвідувачі змогли побачити світлини рекорду, встановленого під час проведення Агропорту у Львові, коли 20 кухарів – членів асоціації «Західна Шеф Група» приготували 3906 кг органічної гречаної каші з м’ясом та грибами. Також достойне місце на виставці отримав медовик-рекордсмен, площею 11,27 кв.м, що було приготований в рамках 5-ї річниці Агропорту у Харкові. Третім південним рекордсменом на експозиції став органічний кизиловий морс, що було зварено під час Херсонського Агропорту і для виготовлення понад 110 літрів якого було використано близько 20 кг органічного кизилу та 20 кг цукру.

Крім того, на фото виставці були продемонстровані спогади з Національного павільйону на виставці Biofach 2019, де Україна була презентована вшосте. Саме цього разу Україна на цьому заході представила рекордний асортимент національної української продукції від рекордної кількості виробників. І все це відбувалося на фоні найбільшого за всі часи українських павільйонів Національного прапора.

Після вітального слова Ольги Трофімцевої за участю організаторів – ГС «Органічна Україна» та Agroportex.Bio, – відбулося вручення подяк за органічні рекорди України. «Ми раді, що сьогодні зібралася рушійна сила органічних виробників», – зауважила Олена Березовська, президент ГС «Органічна Україна».

Нагадаємо, що експозиція не закінчується однім днем – фотовиставка триватиме у приміщенні Мінагрополітики до 27 вересня, а далі поїде на АГРОПОРТ Схід Харків 2019, який відбудеться у Харкові 10–12 жовтня.

– Цими рекордами ми хотіли продемонструвати, що з української органічної продукції можна приготувати будь-які страви. І нам це вдалося. Ми пропонуємо нести цю культурі далі в маси й Харків першій хто готовий прийняти естафету. Експозицію вже чекають на всіх партнерських локаціях та подіях Агропорту Схід: Інвестиційному форумі, Оперному театрі та звичайно ж в аеропорту. І я сподіваюсь, що нас підтримують інші регіоні,підсумував Генеральний менеджер проєкту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко
Органічна Україна