Буде органік – буде Talk!
Close
Публічна оферта

@OrganicIsBot

Умови користування сервісом

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Клієнт – будь-яка фізична, юридична особа та фізична особа-підприємець, яка прийняла цю публічну оферту.
OrganicIsBot – чатбот, що надає послуги в рамках свого функціоналу на відповідній платформі. Постачальник – ТОВ «БайБіо»
Товар – органічний продукт, що має відповідний сертифікат
Візок – набір із представлених у чатботі товарів, який має окрему вартість в залежності від обраної кількості доставок (терміну підписки)
Сервіс –вид послуги, що надається за допомогою OrganicIsBot. Сервіси в рамках OrganicIsBot є платні та безоплатні.
Платний сервіс – сервіс, що надається в рамках послуг OrganicIsBot з наданням основних можливостей Клієнту за окрему плату на разовій основі або на умовах підписки.
Безоплатний сервіс – інформаційний сервіс, що надається в рамках послуг OrganicIsBot безкоштовно та може мати кількісні та якісні обмеження.
Підписка – сервіс, що надає розширенні можливості для Клієнта в рамках послуг – замовлення візків, – що надає OrganicIsBot на періодичній та платній основі, який передбачає автоматичне продовження послуги та списання коштів з банківського рахунку Клієнта в розмірі вартості замовленого сервісу. Моніторинг візків – OrganicIsBot автоматично перевіряє статус вашого візка та відповідно до його місця знаходження (сформований та знаходиться у оператора на точці видачі або переданий кур'єру та тощо) надсилає вам автоматичні повідомлення через ЧатБот.

Ці правила використання OrganicIsBot та публічна оферта (далі "Угода") - це юридична угода між Постачальником, який надає послуги через OrganicIsBot, з одного боку, та Клієнтом, який приймає цю публічну оферту, з іншого.

Клієнт погоджується та приймає умови даної Угоди (оферти) конклюдентними діями, а саме шляхом використання платформи OrganicIsBot. Будь-яка взаємодія з ботом OrganicIsBot на будь-яких з платформ підтверджує факт прийняття та даної Угоди та оферти взагалі.
ПОСЛУГИ ЩО НАДАЄ OrganicIsBot
OrganicIsBot надає послуги:
1. Ознайомлення із асортиментом органічної продукції
2. Продаж органічної продукції

В рамках послуг OrganicIsBot надає сервіси:
1. Оформлення підписки (замовлення візків на певний період часу)
2. Продаж окремих товарів
3. Моніторинг візків
4. Доставка
ПРОДАЖ ВІЗКІВ ТА ТОВАРІВ
Продавцем в чатботі OrganicIsBot виступає ТОВ "БайБіо" (далі БайБіо). Дії в рамках користування платними та супутніми безоплатними сервісами здійснюються БайБіо.

Кінцевим отримувачем коштів є БайБіо. Питання щодо списання коштів в рамках платних сервісів, повернення таких коштів та інші супутні питання відносяться до компетенції БайБіо.

Для вирішення питання що відносяться до компетенції БайБіо ви можете сконтактувати з відповідними спеціалістами БайБіо -> тут.
ВИРОБНИКИ
Товари, що представлені в чатботі та входять до складу візків виробляються сертифікованими виробниками із дотриманням міжнародних стандартів "Organic" (далі «Виробник»).

Ми несемо обмежену відповідальності за товар, які надає «Виробник». БайБіо перевіряє лише наявність сертифікату термін придатності продуктів та забезпечує відповідні умови зберігання для кожного Товару.

Зберігання та продаж органічних продуктів (в т.ч. візків) здійснюється відповідно до законодавчих вимог щодо поводження з харчовими продуктами, а також згідно вимог органу органічної сертифікації щодо продажу та зберігання органічних продуктів.
ЕЛЕКТРОННИЙ QR-КОД ТА ЧЕК
Для отримання візка від оператора центру або кур'єру необхідно пред'явити ваш персональний QR-код, що генерується автоматично (меню -> Органічний візок -> Отримати візок). Після отримання візка перевірте відповідність вмісту вашому замовленню та підтвердіть отримання

QR-код є унікальним для кожного візка кожного Клієнту і генерується автоматично після натискання кнопки Отримати візок.

QR-код є ідентифікатором при пересуванні візка за ланцюгом Оператор-Кур'єр-Клієнт (або Оператор-Клієнт) та забезпечує прослідкованність із сповіщеннями на кожному етапі – моніторинг візка. Таким чином, якщо Клієнт, бажає отримати сплачений і сформований візок на точці видачі у Оператора, необхідно пред'явити Оператору або Кур'єру згенерований QR-код та для підтвердження натиснути «Отримати візок». Оператор або Кур'єр, в свою чергу, скануванням підтверджують його передачу візка Клієнту.

Після завершення процедури отримання візка Клієнт отримує електронний чек.

В чеку відображається інформація щодо вмісту візка і його коштовність. Окремий чек генерується в разі покупки Клієнтом додаткових продуктів крім тих, що входять до візка.
ПОВЕРНЕННЯ ВІЗКІВ
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Але передбачена можливість Відмови від Візка під час отримання його від Оператора чи Кур'єра. Підтверджуючі отримання товару або візка Клієнт підтверджує відповідність товару його замовленню.
ЦІНА
Ціна на кожен візок або окремий товар є фіксованою та вказана в чатботі OrganicIsBot за мови наявності. Загальна сума яку платить Клієнт залежить від кількості обраних візків та/або окремих товарів, їхньої регулярности (За замовчуванням ціна візка вказана на 1 тиждень. Доступні також опції замовлення на місяць (*4), на квартал (*12) та півріччя (*25) та наявності додаткових продуктів, що не входять до вмісту візка або тих, кількість яких збільшена.

Додатково Клієнт сплачує послуги доставки у разі обрання данного сервісу. Сервіс доставки стає доступним безпосередньо в день видачі та Клієнт отримує відповідне повідомлення за допомогою Чатботу.
СЕРВІСИ ТА ПІДПИСКА
Підписка передбачає замовлення щотижневих візків на певний період. У разі обрання візка на 1 тиждень - Клієнт сплачує максимальну фіксовану суму за візок. Якщо Клієнт обирає Підписку на 1 місяць (4 тижня) він отримує знижку у розмірі 5% на кожен із 4 візків. Якщо на 1 квартал (12 тижнів) - знижка сягає 10%. Якщо на півріччя - 15%.

Підписка вступає в силу після оплати клієнтом одного з довготермінових і багаторазових варіантів покупки кошиків, описаних вище.

Можливості повернення коштів Клієнтом у разі сплати за одну з багаторазових Підписок на Візок не передбачено у чатботі OrganicIsBot. Одразу після отримання замовлення БайБіо формує та сплачує замовлення Виробникам. Однак існує можливість переадресації сплачених візків від одного Клієнта іншому за рахунок передачи ним QR-кодів новому власнику.

Розмір знижок на візки під час Підписки визначається OrganicIsBot самостійно та може змінюватись за його одностороннім рішенням.

Про вартість візків кожного з видів підписки OrganicIsBot повідомляє за допомогою інтерфейсу перед тим як надати можливість Клієнту погодитись на оплату.

Після оплати Клієнтом підписки OrganicIsBot ціна на сплачені візки не може бути предметом змінення.
ОПРАЦЮВАННЯ ПЛАТЕЖІВ
Для купівлі візків та оплати послуг доставки вам необхідно буде ввести номер банківської картки.

Ми не обробляємо дані вашої банківської картки. Всі платежі здійснюються за допомогою платіжного сервісу fondy.ua

Для оплати Клієнту необхідно буде ввести номер банківської картки на платіжній сторінці платіжного сервісу або пройти авторизацію через відповідний віджит та веб-сторінку fondy.ua.

Ми не несемо відповідальності за роботу платіжних сервісів і не гарантуємо, що вони функціонуватимуть коректно. Ви можете ознайомитися з правилами платіжних сервісів за допомогою посилань, які вони надають на своїх сторінках.
ДОСТАВКА ВІЗКІВ
Сервіс доставки достипний лише для отримання товарів на умовах підписки (при замовлені Візків).

Клієнту, що вже сплатив за візок, у зазначений день отримує повідомлення про готовність його замовлення та адресою Центру видачі. Саме в цей час (в день видачі) Клієнт отримує доступ до сервісу замовлення доставку.

Доставка візків здійснюється виключно в день видачі. Для цього Клієнту потрібно вибрати пункт Замовити доставку у отриманому від Чатбота повідомленні про готовність замовлення. Для замовлення необхідно вказати наступні дані:
  • адреса (з уточненими даними на кшталт номер домофону).
  • зручний інтервал часу із запропонованих

Для підтвердження доставки необхідно перевірити коректність зазначених даних та провести оплату. Спата відбувається за допомогою платіжного сервісу fondy.ua

Як тільки візок буде передано Кур'єру Клієнт отримає автоматичне повідомлення від Чатботу. Разом із замовленням Кур'єр отримує контактні дані Клієнта, що були надані при реєстрації та оформлені замовлення.

Передача візків від Оператора до Кур'єра для подальшої доставки відбувається за допомогою QR-кодів. Так само і від Кур'єра до Клієнта. Кожен етап передачі супроводжується відповідним автоматичним повідомленням Чатбота Клієнту.

Якщо Клієнт з будь-яких причин не бажає отримувати візок, для цього випадку передбачена функція відмови із обов'язковим зазначенням причини.
ПЛАТФОРМИ
Ми надаємо послуги за допомогою платформ Telegram.
ОБМЕЖЕННЯ
Забороняється використовувати Чатбот для:
1. Протизаконних та шахрайських дій
2. Створення навантаження на OrganicIsBot
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Клієнт може скористатися OrganicIsBot, не розкриваючи свої персональні дані. OrganicIsBot не вимагає персональної інформації як умови використання платформи окрім доступу до платних сервісів

OrganicIsBot збирає лише такі дані Клієнта:
  • ПІБ
  • контактний номер телефону (для зв'язку)
  • e-mail (не обов'язково)
???? Номер телефону використовується в двох випадках:️
1. Для ідентифікації клієнта при зверненні в службу підтримки.
2. Для зворотного зв'язку при виконанні замовлення.

Ваші персональні дані ми передаємо Оператору для уточнення вашого замовлення, а також Кур'єру для успішної доставку в випадку необхідності.

Якщо у вас є питання щодо персональних даних – пишіть на [email protected]
ІНФОРМАЦІЯ ПРО OrganicIsBot
ТОВ БайБіо
Адреса: 61000, Харківська обл., місто Харків, Пр.Гагаріна буд. 40 оф. 81
Керівник: Ярош Антон Володимирович
Телефон: +380935563558
E-mail: [email protected]
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ OrganicIsBot
Продаж візків
Продаж візків з органічними продуктами різного вмісту і ціни в залежності від терміну підписки
Кожен візок має власну фіксовану вартість
Моніторинг
Перевіряє статусу вашого візка відповідно до його місцезнаходження і надсилає автоматичні повідомлення через ЧатБот.
₴ 0
Доставка візків
Посередницькі кур'єрські послуги Клієнта по доставці візків за зазначеною адресою в межах міста обслуговування
₴ 100
фіксована для всіх напрямків у межах міста
Підписка
Обрання ступіні регулярності отримання візків. Термін підписка впливає на вартість кожного візка та має індивідуальну знижку
4 тижня – 5%
12 тижнів –10%
25 тижнів – 15%